Prospekt Kemppi MINARC T 223 ACDC GM
Popis:
Minarc T 223 ACDC GM je úplne nový jednofázový AC/DC TIG zvárací zdroj na zváranie striedavým alebo jednosmerným zváracím prúdom 220 A, ktorý zároveň umožňuje elektrolytické čistenie zvarov. Tento prenosný viacnapäťový zvárací zdroj ponúka vysokú kvalitu zvárania a zároveň umožňuje čistenie výsledných zvarov na profesionálnej úrovni.
Vezmite si Minarc T 223 ACDC GM kdekoľvek ho budete potrebovať a šetrite čas vďaka zváraniu a dokončovaniu zvarov na jednom mieste. Použitie nového procesu MAX WeldClean je rýchle a jednoduché. Zmena zváracieho horáka TIG na čističku zvarov trvá doslova len chvíľu. Pôsobením elektrického prúdu a kyseliny fosforečnej sa dosiahne rýchle odstránenie oxidácie a zafarbenia v okolí zvaru a vaše zvary budú dokonale čisté.
Zváračka Minarc T 223 ACDC GM TIG je výkonná a všestranná. Je vybavená množstvom užitočných funkcií, ako je Auto Pulse (automatické pulzné zváranie), nastavenie frekvencie striedavého prúdu, pamäťovými kanálmi a možnosťou použitia diaľkového ovládania. Veľký nárazuvzdorný farebný displej disponuje prehľadným užívateľským rozhraním, ktoré umožňuje jednoduchý výber nastavení v rôznych svetelných podmienkach.
Výhody:
- Prémiový viacnapäťový AC/DC TIG zvárací zdroj so zabudovanou funkciou pre elektrolytické čistenie zvarov.
 - DC+ a DC- MMA zváranie.
 - Maximálny výstupný prúd 220 A pri 20 % pracovnom cykle a s 1-fázovým napájaním.
 - Proces elektrolytického čistenia WeldClean urýchľuje dokončenie zváracích prác.
 - Veľký LCD displej.
 - Štyri pamäťové kanály.
 - Automatický puzlný režim s reguláciou pulznej frekvencie.
 - Nastavenie vyváženia striedavého prúdu.
 - Tri varianty transportných jednotiek.
 - Nastavenie parametrov pomocou voliteľného diaľkového ovládača.
 - Ovládanie zvárania pomocou káblového nožného pedálu FR41.
 
PRÉMIOVÁ KVALITA ZVÁRANIA
Presné a precízne zváranie TIG prúdom 220 A s jednoduchým ovládaním na veľkom farebnom displeji.
ELEKTROLYTICKÉ ČISTENIE ZVAROV
MAX WeldClean je proces pre výkonné elektrolytické čistenie zvarov, ktorý odstraňuje oxidáciu a zafarbenie zvarových spojov.
JEDNODUCHÉ PRENÁŠANIE
Presuňte zariadenie tam, kde ho potrebujete, a ušetrite čas vďaka zváraniu a dokončovaniu na tom istom mieste.
Technické parametre:
- Napájacie napätie 1~ 50/60 Hz 220...240 V ±10%; 110...120 V ±10%
 - Zaťažovateľ TIG 20% ED 220 A
 - Zaťažovateľ TIG 100% ED 160 A
 - Zaťažovateľ MMA 40% ED 130 A
 - Zaťažovateľ MMA 100% ED 110 A
 - Priemer MMA elektródy 1.6...4.0 mm
 - Rozmery d x š x v 520 x 250 x 379 mm
 - Hmotnosť 16,8 kg
 
ĽAHKÝ A PRENOSNÝ
Vďaka svojím kompaktným rozmerom sa Minarc T 223 ACDC GM ľahko prenáša. Vezmite si ho kamkoľvek budete potrebovať a získajte praktickú kombináciu silného zváracieho výkonu a ľahko použiteľného elektrolytického čistenia zvarov.

VYSOKÝ ZVÁRACÍ VÝKON
Minarc T 223 ACDC GM je profesionálny TIG zvárací zdroj s vynikajúcim zváracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Ponúka TIG zváranie striedavým a jednosmerným prúdom prácu čo umožňuje prácu so širokým rozsahom typov materiálov a hrúbok.

ZVÁRAJTE A ČISTIE S JEDNÝM ZARIADENÍM
Proces MAX WeldClean vám umožňuje dokončenie vysokokvalitných zvarov bez použitia samostatného zariadenia na čistenie zvarov. Ušetrite čas a peniaze rýchlou aktiváciou režimu čistenia. Vyčistite zvary výkonným elektrolytickým procesom hneď po dokončení zvárania. Dokončovacie zváracie operácie ešte nikdy neboli také rýchle!

ŠIROKÝ ROZSAH PRÍSLUŠENSTVA
Doplňte svoju zváraciu zostavu o nožné diaľkové ovládanie FR41, diaľkové ovládanie na horáku, alebo pridajte prepravný vozík ideálny pre vašu aplikáciu.

 RÝCHLE A PRESNÉ NASTAVENIE
Veľký, jasný a prehľadný farebný LCD displej je dobre viditeľný v rôznych pracovných prostrediach a intuitívne nastavenie parametrov prostredníctvom jedného potenciometra uľahčuje zváranie.
NARHNUTÝ A VYRÁBANÝ VO FÍNSKU
Zvárací zdroj Minarc T 223 ACDC GM TIG je navrhnutý a vyrobený vo Fínsku. Naši odborníci ho testovali tak, aby spĺňal vysoké štandardy. Je tiež dostatočne robustný, aby odolal náročným výrobným podmienkam.

3 ROČNÁ ZÁRUKA
Predĺžte si záruku až na 3 roky zakúpením nového Minarc T 223 ACDC GM od registrovaného zástupcu spoločnosti Kemppi a prihlásením sa do našej služby My Fleet.

Príslušenstvo v cene:
- Zdroj Kemppi MINARC T 223 ACDC GM
 - Vodné chladenie Kemppi MASTER COOLER 05M/T
 - Horák TIG Kemppi TX 255 WS 8m
 - Uzemňovací kábel plnomedenný 25mm 5m
 
Voliteľné príslušenstvo:

Voliteľné príslušenstvo:
- Diaľkové ovládanie na horáku TXR 10 - kolečko
 

- Diaľkové ovládanie na horáku TXR 20 - tlačidlo
 

Doplnkové informácie
| Kategória: | Invertory TIG AC/DC | 
| Sieťové napätie: | Jednofázové 1x230V | 
| Výbava: | LCD panel | 
| Funkcionalita: | Pulzný režim | 
| Typ chladenia: | Vodou chladené | 
											5800 €
4715,45 € bez DPH
						    
							

                
			
			
			
			
			
			
			
			
		
		
		
  
 





		
		
		
Nový komentár